fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Клубот „TEXAS“ ја продолжува својата приказна како „Lounge & bar TEXAS“

Објавено

на

Добро познатиот клуб „TEXAS“, кој се наоѓа на уште подобро позната локација во Гостивар, на големо задоволство на љубителите на добрата забава и вкусна храна, продолжува со својата приказна во нешто поинаков формат.

„Lounge & bar TEXAS“ доби нов амбиент и ќе биде освежување за посетителите кои сакаат да уживаат во опуштена атмосфера, во текот на целиот ден со внимателно одбрана музика, љубезен персонал и добра храна.

Со збогатување на гастрономското мени покрај традиционалната пица, од сега може да уживате и во голем избор на салати, мени оборци, пасти, бургери, десерти.

„Lounge & bar TEXAS“ имаат и свој сервис за достава, ваше е само да изберете и порачате на: 076/733506.

Култното место за гостиварци „TEXAS“ со сигурност буди убави спомени кај повозрасните генерации. Овој пат новиот млад менаџмент нуди можност низ убави моменти местото да го запознаат и новите генерации.

Работното време е од понеделник до петок 09:00 до 01:00 часот, за викенд 12:00 до 01:00 часот. Согласно препораките, при посета на „Lounge & bar TEXAS“ задолжително се почитуваат мерките за заштита од ковид-19.

„Место каде се будат стари и создаваат нови убави спомени“
„Lounge & bar TEXAS“ Гостивар
Повеќе информации и резервации на: 076/733506

(комерцијална објава)

 

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Гостиварпред 3 часа

Видео упатство: Како ученикот да се најави на Платформата за далечинско учење

Занимливостипред 6 часа

Секогаш е интересно да научите нешто ново за себе – Занимливости за човековата психа

Гостиварпред 9 часа

Во регионот на Гостивар 6 оздравени, 3 нови случаи, 1 починат, во земјава 148 новозаразени со ковид

Македонијапред 9 часа

Грантови од 3.000 до 10.000 евра ќе добијат рестораните за свадби

Македонијапред 9 часа

Премиерот Заев најави 31 мерка за поддршка на стопанството и граѓаните

Гостиварпред 10 часа

Празничниот викенд за 11 Октомври ќе биде „Викенд без ДДВ“ и ќе важи за домашни производи и ИТ опрема до 500 евра

Гостиварпред 13 часа

Возачите во Гостивар крајно недисциплинирани – 101 казна во акцијата на МВР

Гостиварпред 15 часа

„Кокошка“ со награда за најдобра претстава на фестивалот „Отело“ во Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!