Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 10/01/2019

Компанијата „Bau Group Гостивар“ вработува – почетна плата 500 евра

Компанијата „Bau Group Гостивар“ има потреба од работници со работно искуство, за производство на ПВЦ столарија, туш кабини, преработка на сите видови на стакло. Почетна плата 30.500 денари.

Повеќе информации и аплицирање на телефонскиот број: 072 735 105

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*