fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Кражба во подрумски простории на Мара Угринова

Објавено

на

Во текот на ноќта во станбена зграда на улица Мара Угринова во Гостивар е извршена кражба во подрумските простории. Крадците ги пробиле заштитните брави и провалиле во неколку подрумски простории од кои одзеле повеќе вредни предмети. Случајот е пријавен во полиција, превземени се сите потребни мерки да се пронајдат сторителите.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!