Поврзи се со нас

Гостивар

Куче скитник каснало девојче во Врапчиште

Објавено

на

Четириесет и деветгодишниот И.С. од Врапчиште вчера (24 мај) во 22 часот и 30 минути во СВР Тетово пријавил дека на локален пат во селото неговата малолетна ќерка била касната од куче скитник.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена