Поврзи се со нас

Гостивар

Куче скитник нападнало гостиварец

Објавено

на

На (21 февруари) во 3 часот и 30 минути после полноќ, 54-годишниот гостиварец Д.Б. во СВР Тетово пријавил дека на улица „Тоде Богдановски“ во Гостивар бил каснат од куче скитник. Нападот се случил околу еден час пред тоа.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена