Поврзи се со нас

Гостивар

Куче скитник нападнало момче во Млаки

Објавено

на

Полицијата регистрира напад од бездомно куче во Гостивар. Како што соопшти СВР Тетово осумнаесетгодишниот гостиварец В.У. вчера (15 мај) пријавил дека во населбата Млаки бил каснат од куче скитник.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена