Поврзи се со нас

Локални избори 2022

Листа на кандидати за советници од Демократски Сили на Ромите – ДСР за Гостивар

Објавено

на

Редослед  
Име  
Презиме  
Пол  
1 ФИРДАУЗ АЈДАРИ Машки
2 МЕЛИСА МЕМЕДОСКА Женски
3 ЈАСИН ДЕМИРИ Машки
4 ЕЛМЕДИНА СЕЛМАНИ Женски
5 ЕРЏАН РУШАНИ Машки
6 СЕНАД ФИДАНИ Машки
7 АЛФЕДИН МУЧОСКИ Машки
8 ШЕРИЈЕ ИСМАИЛИ Женски
9 ЕМИР ХАЈДАРИ Машки
10 АЈСУН АРИФИ Женски
11 ЕРОЛ РАМАДАНИ Машки
12 МЕМЕД МЕХМЕДИ Машки
13 МЕЛАНИ СУЛАИ Женски
14 ИРФАН КАГУРИ Машки
15 САНТИЈАНА МЕХМЕДОВСКА Женски
16 АДИЛ АРИФИ Машки
17 АРУН РАМАДАНИ Машки
18 САЛИЈЕ АЈДАРИ Женски
19 ЕРЏАН ЛИМАНОВ Машки
20 НУРЏАН ТАИРИ Женски
21 СЕЛАМ АРИФИ Машки
22 АЈСЕЛ АРИФИ Женски
23 ЕРЃУЛ РАМАДАНИ Машки
24 РЕФИК АБДУЛИ Машки
25 АЈНУРА РАМАДАНИ Женски
26 НАГИБ ИБРАИМИ Машки
27 АЛИСАН РАМАДАНИ Машки
28 МЕВЛУДЕ СЕЛМАНИ Женски
29 НАФИ ДАЛИБИ Машки
30 КАДРИЈЕ ДАЛИБИ Женски
31 ФИКРИЈЕ НУРЕДИНИ Женски

Маркетинг

Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Македонијапред 2 часа

Македонија дел од кампања на Амбер Алерт Европа-Како да се постапи при исчезнување на дете

Гостиварпред 2 часа

Света архијерејска Литургија во бигорскиот скит во Битуше посветен на браќата Кирил и Методиј

Парламентарни избори 2024пред 3 часа

Гласаат болни, немоќни и затвореници пред утрешното прегласување за парламентарните избори во 7 избирачки места

Македонијапред 4 часа

Одземен имунитетот на врховниот судија Георгиев, одобрен е и негов притвор

Технологијапред 17 часа

Топ 5 технолошки новитети кои доаѓаат во блиска иднина

Македонијапред 18 часа

Уапсен судија од Врховен суд поради сомневање за мито

Гостиварпред 19 часа

Ноќеска во Добридол лишени од слобода машко и женско лице поради физичка пресметка

Спортпред 20 часа

Манчестер сити четврти пат по ред шампион на Англија

Македонијапред 20 часа

Поевтинуваат бензините и дизелот

Гостиварпред 2 месеци

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 2 месеци

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 4 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 5 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 5 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 5 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 9 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 9 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 10 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена