Поврзи се со нас

Маркетинг

ПОБАРАЈТЕ ЈА НАЈДОБРАТА ПОНУДА ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!

Објавено

на

Со својата професионалност, актуелност, објективност, порталот Gostivarpress.mk стана влијателен и доверлив медиум.

Покрај што е секојдневно средство за информирање во регионот, државата и странство. Gostivarpress.mk е и исклучиво атрактивен рекламен простор! Голем број на локални, национални и светски компании ги препознаа бизнис предностите од овој вид на маркетинг и успешно го освојуваат пазарот.

Искористете ја и вие вашата можност, бидете лидери во вашиот бизнис – рекламирајте се на Gostivarpress.mk.

ИСПРАТЕТЕ МЕЈЛ, ПОБАРАЈТЕ ЈА НАЈДОБРАТА ПОНУДА ЗА ВАШИОТ БИЗНИС НА: INFO@GOSTIVARPRESS.MK

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 4 недели

Кривични за бесправно градење во Гостивар со фалсификување исправи, перење пари, злоупотреба на должност…

Гостиварпред 2 недели

ОСМОМАРТОВСКИ СО БЕЛИНДА ТУКСАР ЛОТЕСКА, началничка на Отсек за криминалистичко разузнавање, статистика и документирање во ОВР Гостивар

Гостиварпред 4 недели

Наша цел е поправедно општество и еднаквост, порачаа гимназијалците од Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Гостивар е се‘ уште без вода, се комплицирала работата на терен, екипи санираат дефект

Гостиварпред 2 недели

Утре во Гостивар ќе нема вода повеќе часови

Гостиварпред 3 недели

45 семејства во Гостивар конечно добија клучеви од социјалните станови

Гостиварпред 1 недела

Автопатот Тетово-Гостивар ќе почне да се гради на 22 април, ќе чини 125 милиони евра според првична пресметка

Македонијапред 2 недели

Пред општинската зграда во Ростуше покрај македонското поставено и турското знаме

Гостиварпред 4 недели

Гостивар: Со картица од бившата вадел пари од банкомат

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена