fbpx
Поврзи се со нас

Деца Родители

“Маша и Медвед” урива рекорди

Објавено

на

Новата епизода на мега популарниот руски цртан филм за деца “Маша и Медвед”, ги надмина сите очекувања по гледаност на Youtube. Најновата епизода под наслов “Game over” за пет дена е погледната повеќе од 10 милион пати. ”

Рекордот од овие серијали го држи серијата Маша + Каша со повеќе од 1.7 милјарди прегледи.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!