Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Маж ја истепал девојката, завршил во гостиварската полиција

Во текот на вчерашниот ден полициски службеници лишиле од слобода и привеле дваесет и едно годишен жител на гостиварска Топлица, поради тоа што околу 13 часот и 30 минути во неговата продавница физички ја нападнал невенчаната 20-годишна сопруга од Гостивар, соопштуваат од полицијата.

Нападнатата го пријавила настанот во Полициската станица Гостивар. По документирање на случајот против него ќе биде изготвен соодветен поднесок.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!