Поврзи се со нас

Гостивар

Маж со повреди од моторна пила пренесен во болницата во Гостивар

Објавено

на

Вчера (3 април) во 17 часот и 25 минути во СВР Тетово е пријавено дека половина час пред тоа, додека работел со моторна пила, 47 годишниот Н.Б. од селото Добридол се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во гостиварската Општа болница „Ферид Мурад“.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена