fbpx
Поврзи се со нас

Огласи

Меѓународна компанија од Гостивар има потреба од соработници

Објавено

на

Конкурс за прием на соработници (полно работно време):

Кандидатите мора да ги исполнуваат следниве услови:

  • Да се креативни и амбициозни за работа
  • На возраст од 19 до 30 години
  • Завршено средно образование
  • Основна плата 35.000 денари + бонуси
  • Одлични услови за работа

Вашите апликации со лични податоци (име/презиме/град/контакт) испраќајте ги на: needwork18@gmail.com, инфо на 078 231 977.


Можност за втора, дополнителна работа (скратено работно време):

  • Флексибилно работно време, со можност да работите вам кога ви одговара
  • Можност за напредување
  • Заработувачка од 15.000 до 35.000 денари

Бидете успешни со тоа што ве прави среќни. Контактирајте со испраќање податоци (име/презиме/град/контакт) преку СМС и WhatsApp на следниот број: 071 491 978.

(комерцијална објава)

 

 

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Гостиварпред 2 часа

Детален преглед на барањата на средните училишта во Гостивар за начинот на одржување на наставата

Гостиварпред 2 часа

Детален преглед на барањата на основните училишта во Гостивар за начинот на одржување на настава

Гостиварпред 4 часа

МЖСПП: Постигнат договор за издавање на градежната дозвола за санација на Русино

Вестипред 5 часа

Американскиот инфектолог Ентони Фаучи кажа кога може да очекуваме стабилизирање на состојбата со COVID-19

Спортпред 6 часа

ФК Гостивар се пласира во 1/8 од Купот на Македонија

Гостиварпред 7 часа

Во регионот на Гостивар до сега потврдени вкупно 917 заразени со корона, изминатите два дена 10 нови случаи

Гостиварпред 15 часа

Изгласани замениците министри: Хасани за одбрана, Шабани за образование…

Гостиварпред 22 часа

Полицијата во Гостивар ќе контролира: До 2.000 евра казна за незаконско користење на светлосни и звучни уреди на возила

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!