Поврзи се со нас

Огласи

Меѓународна компанија од Гостивар има потреба од соработници

Конкурс за прием на соработници (полно работно време):

Кандидатите мора да ги исполнуваат следниве услови:

  • Да се креативни и амбициозни за работа
  • На возраст од 19 до 30 години
  • Завршено средно образование
  • Основна плата 35.000 денари + бонуси
  • Одлични услови за работа

Вашите апликации со лични податоци (име/презиме/град/контакт) испраќајте ги на: needwork18@gmail.com, инфо на 078 231 977.


Можност за втора, дополнителна работа (скратено работно време):

  • Флексибилно работно време, со можност да работите вам кога ви одговара
  • Можност за напредување
  • Заработувачка од 15.000 до 35.000 денари

Бидете успешни со тоа што ве прави среќни. Контактирајте со испраќање податоци (име/презиме/град/контакт) преку СМС и WhatsApp на следниот број: 071 491 978.

(комерцијална објава)

 

 

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!