Поврзи се со нас

Гостивар

MINT fintech group и во Гостивар: Менувачница, Осигурување, Инвестициски решенија, Дигитални плаќања, Кредити..

Објавено

на

MINT како сеопфатен финансиско технолошки центар, кој се разгранува во различни домени како дигитални плаќања, кредитирање, размена на валути, инвестициски решенија, осигурителни услуги и финтек инкубатор за нови стартапи, со подбрендовите, mintcredit, mintins, mintpay и mintexchange кои развиваат нови технолошки решенија за плаќање и осигурување, ги проширува своите услуги и во Гостивар.

За своите клиенти од регионот новата експозитура на MINT нуди размена на сите светски валути со најконкурентни курсеви и професионална услуга, како и осигурителни производи: осигурување на возила, имотно осигурување, патничко осигурување, приватно здравствено осигурување и животно осигурување.

Канцеларијата е отворена секој работен од 08:00 до 18:00 на Булевар „Гоце Делчев“ бр.102 во близина на Центарот за култура АСНОМ во Гостивар.

„Претстојните наши проекти, како партнер за модерни финансиски решенија и една туристичка платформа која носи иновации во таа сфера, се насочени кон интегрирање на финансиските услуги со потребите на животниот стил, правејќи ги финансиите подостапни и попријатни за корисниците. Наша цел е да бидеме осигурителен брокер и менувачница познати по нашата агилност, креативност и способност да испорачаме исклучителни позитивни искуства на клиентите.“, велат од MINT fintech group.

Повеќе информации може да добиете на следниве телефонски броеви: 076309444 и 078283007

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

сите дневни вести на Телеграм:

Гостиварпред 3 недели

Гостиварецот Гоце Димовски нов директор на Дирекцијата за ТИРЗ

Гостиварпред 4 недели

Дорис Димовска, млада музичка надеж од Гостивар подготвена да ја освојува сцената

Македонијапред 1 недела

Денес се слави Петровден

Регионпред 4 недели

Во Црна Гора се отвора првата плажа за жени со хиџаб

Гостиварпред 1 недела

Викендов 61 издание на Галичка свадба

Гостиварпред 3 недели

Трагедија во Маврови Анови: Починал малолетник откако врз него паднал бојлер

Гостиварпред 3 недели

Повеќе здравствени установи со нови в.д. директори, Танер Хасан на чело на Клиниката за ендокринологија

Гостиварпред 3 недели

Разрешен директорот на болницата во Гостивар, кој ќе биде назначен за в.д.?

Македонијапред 3 недели

МојДДВ продолжува со примена, за Граѓанскaта обврзница ќе треба да се врати довербата во системот-рече Димитриеска-Кочоска

Гостиварпред 4 месеци

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 4 месеци

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 6 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 7 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 8 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 8 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 11 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 11 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 12 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Огласи за работа:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена