Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Монтенегро “Choco Festival 2019” – Гостивар царство на чоколадните уживања

 

И оваа година Монтенегро го претвора Гостивар во центар на чоколадните уживања. Петтиот по ред “Чоколаден Фестивал” ќе се одржува од 14-ти до 17-ти ноември во Мега Маркетот Монтенегро. Чоколадното царство ни носи безброј задоволства, неодоливи чоколадни вкусови и многу, многу забава.

Најавите за многу попусти, изненадувања, подароци, презентации, дегустација се гаранција дека секој посетител ќе ужива. Најголеми радости секако ги очекуваат децата, дружба со омилените маскоти и многу чоколадо.

Од 14-ти до 17-ти ноември сите патишта водат кон Мега Маркетот Монтенегро на “Chocolate Festival 2019”.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!