fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ: Нова месечна акција (16.04.21 – 15.05.21)

Објавено

на

Од денес (16 април) па се до (15 мај), 2021 година, екстра месечна понуда со многу бонус поени и супер ниски цени. Во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

Како и во изминатите акции така и во оваа тука се бонус поените од Монтенегро клуб картичката, преку кои имате можност за остварување на дополнителни бонуси при купувањето, секој производ носи одреден број на поени, кои се прикажани до самиот производ на летокот, како и на искористување на попуст на целата сметка при сите наредни посети во Монтенегро Маркети.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!