Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ “Нова двонеделна акција” (02.03.2020 до 15.03.2020)

Монтенегро маркети подготвија нова двонеделна акција за своите потрошувачи. Од 2 март, па се до 15 март 2020 година, екстра понуда со супер ниски цени. Во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!