Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ “Нова двонеделна акција” (02.12.19 до 15.12.19)

Монтенегро маркети подготвија нова, двонеделна акција за своите потрошувачи. Од 2 декември, па до 15 декември, екстра понуда со супер ниски цени. Во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!