Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ “Нова двонеделна акција” (03.02.2020 до 16.02.2020)

Монтенегро маркети подготвија нова двонеделна акција за своите потрошувачи. Од 3 февруари, па до 16 февруари 2020 година, екстра понуда со супер ниски цени. Во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!