Поврзи се со нас

Вести

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ “Нова двонеделна акција” (15.06.2020 до 28.06.2020)

Монтенегро маркети подготвија нова двонеделна акција наменета за своите потрошувачи. Од 15, па се до 28 јуни 2020 година, екстра понуда со супер ниски цени. Во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

МОНТЕНЕГРО со прв ONLINE супермаркет во Гостивар – пазарувајте од дома, останете здрави!

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!