fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ “Нова двонеделна акција” (21.09.2020 до 04.10.2020)

Објавено

на

Монтенегро маркети подготвија нова двонеделна акција со многу примамливи цени и БОНУС поени, наменета за своите верни потрошувачи. Од денес, 21 септември па до 4 октомври 2020 година, екстра понуда по супер ниски цени во сите Монтенегро маркети во Гостивар.

Како и во изминатите акции така и во оваа тука се бонус поените од Монтенегро клуб картичката, преку кои имате можност за остварување на дополнителни бонуси при купувањето, секој производ носи одреден број на поени, кои се прикажани до самиот производ на летокот, како и на искористување на попуст на целата сметка при сите наредни посети во Монтенегро Маркети.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!