Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ: Нова месечна акција со БОНУС поени (18.11.21-16.12.2021)

Објавено

на

Монтенегро Маркети подготвија нова месечна акција со многу примамливи цени и многу БОНУС поени, наменета за своите верни потрошувачи. Од денес, 18 ноември до 16 декември 2021 година, екстра понуда со супер ниски цени во сите Монтенегро Маркети во Гостивар.

Како и во изминатите акции, така и во оваа, тука се бонус поените од Монтенегро клуб картичката, преку кои имате можност за остварување на дополнителни бонуси при купувањето, секој производ носи одреден број на поени, кои се прикажани до самиот производ на летокот, како и на искористување на попуст на целата сметка при сите наредни посети во Монтенегро Марктите.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 16 минути

ИНТЕРВЈУ со поетот Илкер Јусуф, по повод Светскиот ден на поезијата

Гостиварпред 47 минути

Приведени две жени во Гостивар, поради сомнение за повеќе сторени измами

Вестипред 51 минута

Економските односи главна тема на разговорите меѓу Путин и Си, се очекува потпишување два големи договора

Македонијапред 56 минути

Со одлука на НП „Шар Планина“ се забранува користењето ратраци за скијачки тури

Вестипред 3 часа

Прележаните од ковид со зголемен ризик од болести на желудникот и цревата

Занимливостипред 15 часа

(ВИДЕО) Дали сте слушнале за „прстот на судбината“? Природен феномен кој сè што ќе допре го претвора во мраз – и го убива!

Вестипред 18 часа

Апарати во домот кои трошат најмногу струја кога се вклучени, а не ги користите

Вестипред 20 часа

Цените на гасот во Европа на најниско ниво во последните 18 месеци

Гостиварпред 21 час

Над 60 казнети за брзо возење во Гостивар при вчерашната акција

Гостиварпред 4 недели

Кривични за бесправно градење во Гостивар со фалсификување исправи, перење пари, злоупотреба на должност…

Гостиварпред 2 недели

ОСМОМАРТОВСКИ СО БЕЛИНДА ТУКСАР ЛОТЕСКА, началничка на Отсек за криминалистичко разузнавање, статистика и документирање во ОВР Гостивар

Гостиварпред 4 недели

Наша цел е поправедно општество и еднаквост, порачаа гимназијалците од Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Гостивар е се‘ уште без вода, се комплицирала работата на терен, екипи санираат дефект

Гостиварпред 2 недели

Утре во Гостивар ќе нема вода повеќе часови

Гостиварпред 3 недели

45 семејства во Гостивар конечно добија клучеви од социјалните станови

Гостиварпред 1 недела

Автопатот Тетово-Гостивар ќе почне да се гради на 22 април, ќе чини 125 милиони евра според првична пресметка

Македонијапред 2 недели

Пред општинската зграда во Ростуше покрај македонското поставено и турското знаме

Гостиварпред 4 недели

Гостивар: Со картица од бившата вадел пари од банкомат

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена