Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ “Новогодишна празнична акција” (15.12.19 до 19.01.20)

Монтенегро маркети подготвија екстра Новогодишна, празнична, четиринеделна акција за своите потрошувачи. Од 16 декември, па до 19 јануари 2020 година, екстра понуда со супер ниски цени. Во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!