Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ “Велигденска акција” (04.04.2020 до 19.04.2020)

Монтенегро маркети подготвија нова двонеделна овој пат Велигденска акција за своите потрошувачи. Од 4, па се до 19 април 2020 година, екстра понуда со супер ниски цени. Во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

Сподели:
Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали сте задоволни од понудените мерки на Владата, за справување со економската криза?

Резултати од анкетата

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!