Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 18/03/2019 | 17:42

МОНТЕНЕГРО маркети вработуваат

Монтенегро маркетите имаат потреба од следните работни позиции:
• КАСИЕР
• ПРОДАВАЧ
• МЕСАР/КАСАП
• ПРОДАВАЧ НА ДЕЛИКАТЕС

Потребни квалификации
• Завршено средно образование
• Со или без работно искуство (работно искуство во трговија ќе се смета за предност)
• Желба за работа и унапредување
• Љубезност и комуникативност
• Личност во која може да се има доверба

Компанијата Ви нуди:
• Основна плата + минат труд + бонуси
• Континуирано усовршување во областа со постојани обуки
• Работа во добри услови по високи стандард

Доколку ги имате горенаведените карактеристики, испратете ни ја Вашата биографија на: vrabotuvanje@montenegro.mk или доставете ја во некој од маркетите најдоцна до 25.03.2019

Напишете коментар