Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 02/11/2018

МОНТЕНЕГРО вработува магационер

Монтенегро маркети имаат потреба од вработување на магационер, со или без работно искуство.

Сите заинтересирани може да достават кратка биографија и лични податоци на емаил адресата: vrabotuvanje@montenegromk.com.mk или лично во најблискиот Монтенегро маркет.

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*