Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 03/01/2019

МОНТЕНЕГРО вработува Мерчендајзер

Монтенегро има потреба од вработување на работното место: Мерчендајзер за реонот на Гостивар, Кичево и Дебар.

Потребни услови за даденото работно место:
-Со или без работно искуство
-Завршено средно образование
-Поседување комуникативни вештини
-Возачка дозвола Б категорија

Сите апликации заедно со Вашето CV да се поднесат во некој од Монтенегро маркетите, преку полето Аплицирај на Facebook или на емаил адресата vrabotuvanje@montenegro.mk

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*