fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Mozzart го исплати најголемиот џекпот во историјата на Србија и регионот: 369.821 евра!

Објавено

на

СРУШЕН Е РЕКОРДОТ ВО ОНЛАЈН КАЗИНО! 369.821 ЕВРА – НАЈГОЛЕМАТА ЏЕКПОТ ДОБИВКА ВО ИСТОРИЈАТА НА СРБИЈА И РЕГИОНОТ, А ЈА ИСПЛАТИ MOZZART!

Боговска добивка во склад со името на играта „Divine Fortune”, која на играч од Србија му донесе добивка која му го смени животот и го направи мултимилионер!

Како овој Mozzart-ов играч станал мултимилионер? Ја отворил играта „Divine Fortune” на Mozzart онлајн казино, ставил влог од само едно евро и неколку моменти подоцна освоил сума од преку 22 милиони денари. Mozzart онлајн казиното е достапно во неколку земји, а привлекува големо внимание кај сите играчи заради мултимилионските добивки. Луѓето кои што не се доволно упатени ќе речат „со едно евро не можеш ништо” но сепак играчите кои што добро го познаваат Mozzart онлајн казиното знаат дека тука се можни и големите чуда.

Интересен е податокот кој вели дека само во оваа година во Mozzart онлајн казино има  исплатено 2.989 џекпотови во износ од преку 700.000 евра, а во својата понуда вклучува преку 850 игри.

Испробајте ја вашата среќа и фатете џекпот кој ќе го смени Вашиот живот, па нареден пат може да пишуваме токму за Вас и Вашата фантастична добивка.

(комерцијална објава)

Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 2 недели

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 4 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 3 недели

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Гостиварпред 2 недели

(ВИДЕО) Локал крај патот Тетово-Гостивар полн со танчерки и гости, најден е и пиштол

Гостиварпред 2 недели

Државата ќе дава пари за купување ПВЦ прозорци, печки на пелети, сончеви колектори…

Гостиварпред 2 недели

Водата од градскиот водовод во Гостивар забранета за пиење поради заматеност

Спортпред 3 недели

Џоџо Вокер нов плејмејкер на гостиварци

Гостиварпред 4 недели

Фото вест: Гостиварец си го паркирал џипот на плоштад меѓу новогодишните украси…

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!