fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Му го украле „голфот“ во центарот на Неготино-Полошко

Објавено

на

Вчера (15 октомври) во 13 часот и 30 минути, Г.В.(66) од гостиварско Калиште во СВР Тетово пријавил дека непознати сторители му го одзеле неговото возило „фолксваген голф“ со гостиварски регистарски ознаки, кое го оставил во центарот на Неготино-Полошко, информира полицијата.

Се преземаат мерки за откривање на сторителите и пронаоѓање на возилото.

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!