Поврзи се со нас

Забава

Музичарите на едно место – Музичка вечер во Гостивар (фото)

Неколку години по ред, гостиварските музичари се собираат на музичка вечер со заедничко дружење и забава.

Традицијата ја продолжија и годинава. Овојпат, организатор на музичката вечер е бендот План Г.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!