Поврзи се со нас

Забава

Музичарите на едно место – Музичка вечер во Гостивар (фото)

Неколку години по ред, гостиварските музичари се собираат на музичка вечер со заедничко дружење и забава.

Традицијата ја продолжија и годинава. Овојпат, организатор на музичката вечер е бендот План Г.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!