Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!  • Дата: 20/12/2018 | 16:00

Најдобрите предновогодишни забави во Ресторан Амброзија – Гостивар

Се наоѓаме пред најубавиот и највозбудлив празничен период од годината. Она што на сите им треба е максимално опуштање, позитивни вибрации, пријатен амбиент, музика и секако убава храна. Нема причина зошто и понатаму да трагате по добра и незаборавна предновогодишна забава. Изборот е јасен: Ресторан Амброзија – Гостивар, стана омилено место на оние кои сакаат вистинска забава!

Ресторан Амброзија подготви богата празнична програма за периодот до најлудата ноќ, во кој посетителите долго ќе ги паметат прекрасно поминатите мигови.

20.12.2018 Весна и Томи
21.12.2018 Перо Пандилоски
22.12.2018 Весна и Томи
23.12.2018 Дани и Игор
25.12.2018 Ирена ХХЛ
26.12.2018 Даниела и Игор
27.12.2018 Весна и Томи
28.12.2018 Деко бенд
29.12.2018 Весна и Томи
30.12.2018 Весна и Томи

За новогодишната вечер, ЕКСТРА понуда.
Специјално новогодишно мени и музичко уживање со Весна Диндева и Томи.
(за 31 декември бројот на места е ограничен)

Препуштете се на преубавиот амбиент и во вкусната храна, специјалитети на кои не можат да им одолеат и најпребирливите. Врвна услуга, топ забава и гарантирано гастрономско доживување.

Организацијата на вашата предновогодишна забава препуштете им ја на најискусните.

„по убавите мигови, се памети годината“
Ресторан АМБРОЗИЈА

Резервирајте на тел. 042 218 877

(комерцијална објава)

Напишете коментар

Close