Поврзи се со нас

Гостивар

Нападнат малолетник во градскиот парк во Гостивар

Објавено

на

Секторот за внатрешни работи Тетово соопшти дека ноќеска дваесетина минути по полноќ, 53 годишниот М.И. од селото Ломница пријавил дека час и половина пред тоа во градскиот парк во Гостивар неговиот малолетен син бил нападнат од лице од Врапчиште.

Се преземаат мерки за целосно расчистување и документирање на случајот, извсти полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена