Поврзи се со нас

Гостивар

Нападната 63 годишна жена од Гостивар

Објавено

на

Полицијата регистрира случај на физички напоад во Гостивар. Како што се наведува во информацијата од МВР вчера (20.04.2023) во 20.40 часот М.Б.М. на возраст од 63 години од Гостивар пријавила дека околу 13 часот во градот била физички нападната од Д.В.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, известува полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена