Поврзи се со нас

Гостивар

Нападната жена во Гостивар, претходеле кавги со роднина

Објавено

на

Министерството за внатрешни работи извести дека вчера (22.4.2023) во 15.20 часот, 30 годишната Ј.А. од селото Лакавица пријавила дека во Гостивар по претходни недоразбирања била физички нападната од Х.М.(72 г.), нејзин роднина.

Полицијата информира дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена