Поврзи се со нас

Гостивар

Наскоро ULTRA маркети во Гостивар – најниски цени за висок квалитет

Објавено

на

Добра и примамлива вест за гостиварци. Наскоро во Гостивар ќе се отвори нов, модерен ланец на маркети, единствени во понудата, кои со својот внимателно одбран асортиман и ултра ниски цени, ќе станат омилени за секое домаќинство. Маркетите ќе ги има на три локации, во населба Млаки, во населба Питарница, и на улица Сретко Крстески број 38. Работното време на маркетите ќе биде од 07:00 часот, па сѐ до 21.00 часот од Понеделник до Сабота, и од 08:00 до 16:00 часот во Недела.

ULTRA маркетите ќе нудат неверојатни цени за производи со исклучително висок квалитет и проверено европско потекло. Сите кои сакаат економично да го планираат својот буџет, а воедно квалитетот да им биде на прво место, пазарувањето во ULTRA ќе им биде најдобар избор.

ULTRA маркетите секоја недела ќе одвојуваат одлична понуда на производи во ограничени количини и фантастични цени. Помеѓу производите кои ќе се најдат по ултра ниски цени се и различни типови на детергенти, вина, чоколади, свежо овошје и зеленчук и останати производи неопходни за домот. Ќе следуваат и одлични промоции на производи како што се облека и домаќинство, а сите останати изненадувањa ќе ги дознаете со посета на маркетите.

Посетете ја и заследете ја нашата Facebook и Instagram страница за да не пропуштите некоја супер понуда.

Новиот бренд ULTRA маркети сега обезбедува 40 нови вработувања, а најавува уште 20 плус работни места до крајот на годината.

За сите кои сакаат да станат дел од ULTRA тимот можат да ја достават својата биографија на емаил адресата: ultramarketmk@gmail.com.

(комерцијална објава)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 3 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 3 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 7 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 8 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 8 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена