fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Насрије Велиу нов член на Советот на Гостивар

Објавено

на

Промени во советот на Општина Гостивар.

За нов член е избрана Насрије Велиу. Новата советничка доаѓа на местото на Арафат Шабани, од БЕСА, кој стана заменик министер за образование.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!