fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Навивачката група „Гемиџии“ во посета на Дневниот центар во Гостивар

Објавено

на

Навивачката група „Гемиџии 1991“ од Гостивар, денеска организираше посета на Дневниот центар за деца со посебни потреби по повод новогодишните празници. Навивачите на децата им ја честитаа новата година, посакувајќи им успех и здравје и им поделија новогодишни пакетчиња, порачувајќи им дека нема поголеми победници од нив.

„Сметаме дека овие деца се најголеми победници, со оваа посета сакавме да им честитаме празниците и покажеме дека тие се наши другари„ рекоа навивачите.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!