fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Непознати лица физички нападнале 19-годишник од Гостивар

Објавено

на

Деветнаесетгодишниот Ј.М. од Гостивар, во 03.40 часот во Полициска станица Гостивар пријавил дека на 11.08.2020, околу 02.00 часот на ул.„Мајор Чеде Филиповски“, поточно кај Градскиот парк покрај кејот на реката Вардар во Гостивар, бил физички нападнат од страна на две непознати лица.

МВР преземаат сите мерки и активности за целосно раслистување и документирање на случајот.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!