Поврзи се со нас

Вести

Çmime fantastike vetëm për Ju! – Fletushkë e re Ultra të Ultra Marketeve

Објавено

на

Mbërriti fletushka e re Ultra të Ultra Marketeve me super produkte me çmime fantastike të ulëta, të dedikuara vetëm për Ju.

Aksioni vlen në të gjitha Ultra Marketet dhe fillon nga sot 17.12 dhe do të zgjasë deri më 23.12, kurse produktet janë me sasi të kufizuara.

Lokacioni 1: lagjja Pitarnicë, Lokacioni 2: lagjja Mllaki, Lokacioni 3: Rr. Sretko Krsteski,  nr. 38

(Shpallje komerciale)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена