Поврзи се со нас

Вести

Çmime mahnitëse vetëm për ju! – broshurë Ultra e Re të Ultra Marketeve

Објавено

на

Mbërriti broshura Ultra e re të Ultra marketeve me super produkte me çmime të volitshme të ulëta, vetëm për ju!

Aksioni vlen në të gjitha Ultra marketet në Gostivar, dhe do të zgjasë prej sot 09.07, deri më 15.07, produktet janë me sasi të kufizuara.

📍 Lokacioni 1 : lagjja Pitarnicë 📍 Lokacioni 2:  lagjja te Mllekët 📍 Lokacioni 3: rr. Sretko Krsteski nr. 38.

(Shpallje komerciale)

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 2 недели

Девизниот курс денес според приватните менувачници во Гостивар и НБРМ

Гостиварпред 4 недели

Продавале девојче за 50 до 200 евра, меѓу уапсените има и од Гостивар

Вестипред 3 недели

Планинско велосипедска тура „МТБ Маврово 2023“ – Во тек е пријавување

Гостиварпред 3 недели

Тамара од Гостивар ќе ја претставува Македонија на Јуниорскиот Евросонг!

Спортпред 4 недели

ФК Гостивар по 9 години се врати во Првата македонска фудбалска лига

Писмапред 2 недели

ПИСМА: Граѓани од Гостивар реагираат на небезбедно градилиште

Гостиварпред 2 недели

30 дена притвор за гостиварецот пријавен за сексуално вознемирување на малолетната внука

Гостиварпред 2 недели

Во Гостивар утре хит комедијата „Обвинителка“ со легендарната Лидија Вуќичевиќ

Гостиварпред 2 недели

ПИСМА: Стотина родители инсистираат на целодневна настава во ОУ „Гоце Делчев“ Гостивар

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена