fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Неверојатни цени само за вас! – Нов Ултра леток на Ултра Маркети

Објавено

на

  • Shqip

Пристигна новиот Ултра леток на Ултра маркети со супер производи по неверојатно ниски цени, наменети само за вас!

Акцијата важи во сите Ултра маркети во Гостивар, и ќе трае од денес 04.06 – 10.06, производите се со ограничени количини.

📍 Локација 1 : населба Питарница 📍 Локација 2: населба Млаки 📍 Локација 3: ул. Сретко Крстески бр.38.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА

Дали ќе одите на летен одмор?

Вработувања Полог:

Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!