Поврзи се со нас

Бизнис

Нов продажен салон на „Water Term Darko & Dobrin“ во Гостивар, за комплетно задоволни купувачи

Се што ви е потребно за греење, водовод, климатизација, соларна енергија и санитарија, од сега може да го најдете на едно место. Денес во Гостивар свечено со многу гости, пријатели, соработници се отвори новиот продажен салон и седиште на компанијата „Water Term Darko & Dobrin“, која се грижи да ви биде топло во зима, а пријатно и без жештини на лето.

„Согледувајќи ги барањата на пазарот, модернизацијата, светските трендови, се одлучивме да создадеме место, според теркот на современиот потрошувач. Нашата мисија е крајниот купувач да биде најзадоволен, земајќи ги во предвид квалитетот на нашата услугата, цената, времето. Нема ништо поважно од задоволството на потрошувачите.“, велат сопствениците Дарко и Добрин.

Примарна дејност на „Water Term Darko I Dobrin“ е:

-Изведба на системи на топловодно подно и парно греење
-Изведба на системи за водовод и канализација
-Изведба на системи на сончеви колектори
-Изведба на системи за ладење и климатизација
-Поставување на разни цевни инсталации

Покрај примарната дејност инсталација и монтажа, во новоотворениот продажен салон може да ги најдете сите потребни елементи за топол дом, водовод и санитарија. Во својот програм нудат производи од реномирани компании. Grohe, Artis, Mega, Geberit, Cluidi се само дел од продажниот асортиман.

За дополнително задоволство на купувачите, „Water Term Darko & Dobrin“, обезбедува гратис монтажа, за секоја купена комплетна санитарија од продажниот салон.

„Сите производи имаат сертификати, како гаранција за квалитет, и високи перфоманси, а секако тука е поволната цена и врвната услуга која ја нудиме“, нагласуваат од компанијата.

„Water Term Darko & Dobrin“ се на наоѓа на главниот пат во нас. Питарница.
Телефони за контакт: 078 330 577, 070 882 577

(комерцијална обајава)

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно