fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Нова „двонеделна акција со супер ниски цени“ во МОНТЕНЕГРО МАРКЕТИ

Објавено

на

Во сите Монтенегро маркети во Гостивар, во тек е нова „двонеделна акција со супер ниски цени“, која важи од денес, 23 април па се до 6 мај или до исцрпување на количините.

Побрзајте!

(комерцијална објава)

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!