fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Нова двонеделна и нова домашна бонус акција во Монтенегро маркети

Монтенегро маркети подготвија нова двонеделна акција наменета за своите потрошувачи. Од 1, па се до 12 јули 2020 година, со екстра понуда по супер ниски цени.

Новитет во оваа акција се бонус поените од Монтенегро клуб картичката, преку што имате можност за остварување на дополнителни бонуси при купувањето, секој производ носи одреден број на поени, кои се прикажани до самиот производ на летокот, како и на искористување на попуст на целата сметка при сите наредни посети во Монтенегро Маркети.

Екстра, домашна бонус акција, од Монтенегро подготвија и за домашните производи, кои може да се купат со картичките „Купувај домашно“ и за овие производи важи програма за лојалност Монтенегро Клуб преку која добивате поени и cashback, кој ќе може да го искористите како попуст, веќе при следното купување. Оваа акција трае до 10 јули. Поволностите важат во сите маркети на Монтенегро во Гостивар.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!