Поврзи се со нас

Бизнис

Нова такси компанија во Гостивар! , ЛИДЕР ТАКСИ-најбрзо, најкомотно, најбезбедно

(комерцијална објава)

Објавено

на

Во Гостивар започна со работа такси компанијата Лидер, која ќе настојува да биде вистинско освежување во градскиот и меѓуградскиот транспрот на патници.

Професионалниот пристап, удобниот и безбеден превоз, големата флота на нови возила со што вашето такси го добивате во најбрзо време, современиот начин на работа на диспечерскиот центар се главните адути на Лидер кои гарантираат брза, квалитетна и сигурна услуга, 24 часа на ден.

„Такси Лидер е создаден за вашиот превоз да биде навремен, безбеден, чист, удобен и по најприфатливи цени. Нашата мисија е да ви го олесниме секојдневието кога е превозот во прашање, сигурни сме дека бројот 13009 ќе ви стане омилен такси број“, порачуваат од Лидер такси.

Такси Лидер може да повикате на бројот 13009 или 070 751 433.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

ИСТРАЖУВАЧКА анкета

Следете нè и на Facebook

Гостиварпред 18 минути

Приведен гостиварец, агресивно се однесувал кон полициски службеници

Гостиварпред 2 часа

Лукаревска во посета на Центарот за аутизам во Гостивар, даночниците донираа опрема

Спортпред 3 часа

СП2022: Познати шест осминафинални двојки, се бараат уште две

Гостиварпред 4 часа

Приведена жена од гостиварско за издржување на затворска казна

Македонијапред 5 часа

Се укинува прогресивното оданочување

Гостиварпред 6 часа

Викенд временска прогноза

Гостиварпред 7 часа

Во делови од Гостивар и повеќе села денес ќе има прекини на струјата

Гостиварпред 19 часа

Трибина на Форум на жени на СДСМ во Гостивар: Насилството врз жените не е приватна работа, туку е прашање упатено кон целото општество

Спортпред 19 часа

СП2022: Прво осминафинале за Мароко по пауза од 36 години 

Македонијапред 20 часа

Ковачевски не одржал средба со Таравари, не е планирана за оваа недела

Интервјупред 23 часа

ИНТЕРВЈУ со Митрополитот Тетовско – гостиварски г. Јосиф по повод 10 години епископски чин

Гостиварпред 24 часа

Ќе има ли новогодишно украсување на Гостивар?

Вестипред 1 ден

Во Хрватска со нов закон колегите и шефот по работното време не смеат да ви ѕвонат

Гостиварпред 5 дена

Ниќифорово може да даде уште една потврда дека Македонија е библиска земја

Гостиварпред 2 недели

Гостивар ќе има Центар за дијаспора, поддршка за иселениците и очекувања за инвестиции

Гостиварпред 1 недела

Приведен 20 годишник на патот Маврови Анови-Дебар, физички се пресметувал со брачен пар

Гостиварпред 2 недели

Гостивар граду мој, во срце те носам – Свеченост во чест на 18 Ноември

Гостиварпред 6 дена

Шествековната црква во Леуново заштитена од ризик, жителите горди и благодарни

Интервјупред 23 часа

ИНТЕРВЈУ со Митрополитот Тетовско – гостиварски г. Јосиф по повод 10 години епископски чин

Гостиварпред 2 недели

Гостиварци со 3-то место на Младинското екипно првенство во шах

Гостиварпред 1 недела

Секој заслужува радост! Донаторска акција во Гостивар за децата од Дневен центар и ранливи семејства

Гостиварпред 1 недела

Фудбалерите и ФК Гостивар во хумана акција за помош на загрозени семејства

Гостиварпред 1 недела

Пет лица уапсени во Гостивар заради бесправна градба на објект

Спортпред 2 недели

КК Гостивар без проблеми против Струмица за „шест од шест“

Вестипред 2 недели

Турски воздушни напади врз курдски позиции во Сирија и Ирак

Гостиварпред 2 недели

Навршуваат 78 години од ослободувањето на Гостивар

Гостиварпред 2 недели

Гостивар граду мој, во срце те носам – Свеченост во чест на 18 Ноември

Спортпред 4 недели

Каланоски со два погодоци го одлучи победникот во локалното дерби ФК Гостивар – ФК Арсими Чегране (2-0)

Спортпред 1 месец

КК Гостивар го „спакува“ и Работнички 87-76

Македонијапред 2 месеци

Св. Кирил Лешочки – Прв светец од Тетовско-гостиварската епархија (Фото)

Спортпред 2 месеци

(Фотогалерија) Празник на кошарката во Скопје – МЗТ го пречека Партизан 74-92

Гостиварпред 2 месеци

Три децении јубилеј на Глигоровски: Убавина со македонски фолклор и бура од емоции во Гостивар

Културапред 3 месеци

Со концерт на етно групата Синтезис во Гостивар почна чествувањето на Денот на независноста

Гостиварпред 4 месеци

Чествување на Преображение во Гостивар – Манастирот во Циглана срцето на прославата

Гостиварпред 4 месеци

Завршен настан од Летната школа во Гостивар – Среќни деца, задоволни ментори

Гостиварпред 4 месеци

Свеченост по повод празникот Илинден во Гостивар

Гостиварпред 5 месеци

Во Галичник ечеа македонски песни во чест на 1 век од раѓањето на Сариевски (Галерија)

Гостиварпред 5 месеци

Отворен нов маркет на МОНТЕНЕГРО во Гостивар! Голема акција на дел од понудата

Гостиварпред 6 месеци

Пазар Гостивар: Поевтинети зеленчукот и овошјето, понудата богата и примамлива

Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување

- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена