fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

Пристигна новата колекција на спортската марка FLAIR за пролет 2021

Објавено

на

Пролетната колекција на спортската марка FLAIR пристигна во Гостивар.

Колекцијата FLAIR пролет 2021 – изобилува со секојдневни, лежерни спортски стајлинзи. Голем избор на патики за мажи и жени дизајнирани за пешечење, трчање и тренинг. Како и тренерки, класични линии на маици, шорцеви, капи и други модни додатоци.

Спортски бренд со европски стил и дизајн FLAIR, продолжува да ги привлекува сите оние кои се љубители на спортска елеганција, а колекција пролет 2021, веќе е достапна во FLAIR/бутик ДАЦО во Гостивар.

(комерцијална објава)

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!