fbpx
Поврзи се со нас

Бизнис

Нови објави на “Бирото за јавни набавки” за град Гостивар

Објавено

на

 

1. Перење, хемиско чистење, полирање, патосници, и навлака за автомобилите на Општина Гостивар.

  • Проценета вредност без ДДВ: 180.000,00 денари
  • Понудите/планови да се достават најдоцна до: 08.11.2016 во 11:00 часот

2. Набавка на хигиенски средства за потребите на општина Гостивар.

  • Проценета вредност без ДДВ: 200.000,00 денари
  • Понудите/планови да се достават најдоцна до: 10.11.2016 во 12:00 часот

3. Набавка на пијалоци и засладувачи за потребите на Општина Гостивар.

  • Проценета вредност без ДДВ: 700.000,00 денари
  • Понудите/планови да се достават најдоцна до: 15.11.2016 во 12:00 часот

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!