fbpx
Поврзи се со нас

Македонија

Ново! Дополни ја MOZZART онлајн сметката со платежна картичка

Дополни брзо, лесно и уживај во онлајн играта.

Објавено

на

Нов начин на уплата во Mozzart за сите корисници на Visa, MasterCard и Maestro платежните картички, кој овозможува уплата на средства на Мozzart корисничка сметка, брзо, едноставно, од било каде, со кој било уред (компјутер, лаптоп, таблет или мобилен телефон со помош на пребарувач).

Начинот на уплата е многу едноставен:

  1. Најави се на својот Mozzart кориснички налог.
  2. Одбери ја опцијата “Уплати”, а потоа кликни на MasterCard/Maestro или Visa платежната картичка.
  3. Внеси го посакуваниот износ кој сакаш да го уплатиш (минимална уплата е 300 денари).
  4. Кликни на “Уплати”, внеси ги податоците од својата картичка и потврди ја трансакцијата.

Веднаш потоа, твојатa уплата е спремна за користење на www.mozzartbet.mk

При депонирање на средства, не се пресметуваат дополнителни манипулативни трошоци.

Детално упатство за уплата со картички, можете да погледнете тука.

Донеси одлука, играј онлајн.

(комерцијална објава)

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Гостиварпред 3 часа

Видео упатство: Како ученикот да се најави на Платформата за далечинско учење

Занимливостипред 6 часа

Секогаш е интересно да научите нешто ново за себе – Занимливости за човековата психа

Гостиварпред 9 часа

Во регионот на Гостивар 6 оздравени, 3 нови случаи, 1 починат, во земјава 148 новозаразени со ковид

Македонијапред 9 часа

Грантови од 3.000 до 10.000 евра ќе добијат рестораните за свадби

Македонијапред 9 часа

Премиерот Заев најави 31 мерка за поддршка на стопанството и граѓаните

Гостиварпред 10 часа

Празничниот викенд за 11 Октомври ќе биде „Викенд без ДДВ“ и ќе важи за домашни производи и ИТ опрема до 500 евра

Гостиварпред 14 часа

Возачите во Гостивар крајно недисциплинирани – 101 казна во акцијата на МВР

Гостиварпред 15 часа

„Кокошка“ со награда за најдобра претстава на фестивалот „Отело“ во Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!