fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

НОВО: Монтенегро клуб – секогаш повеќе!

Објавено

на

Кои поволности ви ги нуди Монтенегро Клубот?

Монтенегро Клуб претставува програма за лојалност на Монтенегро Маркети, чија цел е да им овозможи на нашите потрошувачи да добиваат повеќе при секое купување. Преку Монтенегро клуб картичката имате можност за остварување на дополнителни поени при купувањето, како и на искористување на попуст на целата сметка при сите наредни посети во Монтенегро Маркети.

Како функционира Монтенегро клуб?

Монтенегро Клуб, новата и подобрена програмата за лојалност на Монтенегро Маркети,  Ве наградува со BONUS поени при секое купување на обележаните производи на полица. Поволностите на Монтенегро Клуб лојалната програма можете лесно да ги користите на следниот начин:

 • Одберете и купете производи кои се означени со BONUS поени ознаката
 • Прикажете ја Монтенегро Клуб картичката на каса за да добиете BONUS поени
 • Вашите BONUS поени може да ги искористите при следните ваши купувања, како попуст на сметка во секој Монтенегро Маркет

Што се BONUS поените?

BONUS поените претставуваат основен дел во нашата програма за лојалност:

 • Производите со BONUS поените се означени на самата полица во нашиот маркет, во тековните летоци со акции и на нашата Facebook и. Instagram фан страна.
 • При купување на овие производи, имате можност да добиете BONUS поени. За да добиете BONUS поени, се што треба е да ја прикажете вашата Монтенегро Клуб картичка на каса во било кој Монтенегро Маркет.
 • Математиката е едноставна – 1 BONUS поен е еднаков на 1 денар. Лесно за конвертирање и лесно за паметење!
 • BONUS поените се зачувуваат на вашата Монтенегро Клуб картичка. Поените кои се наоѓаат на картичката можете да ги конвертирате во попуст при наредното купување. На пример, доколку имате 100 BONUS поени, тогаш можете да ги конвертирате во 100 денари попуст на целата ваша сметка.
 • Моменталната состојба на Вашите BONUS поени можете да ја проверите на каса во било кој од нашите Монтенегро Маркети или на дното на секоја фискална сметка каде е употребена вашата BONUS картичка
 • Вашите BONUS поени акумулирани во текот на годината треба да ги искористите до 31.12 истата година.

Како да станам член на Монтенегро клубот?

Новата Монтенегро BONUS програма важи за сите веќе постоечки и активни Монтенегро КЛУБ картички:

 • Доколку сте постоечки корисник, тогаш веќе сте дел од новите поволности кои ги нуди Монтенегро Клубот и за да добивате BONUS поени, се што треба е да ја прикажете вашата постоечка картичка при купувањето.
 • Доколку не сте, а сакате да станете член на Монтенегро Клуб, аплицирајте на нашите каси во секој Монтенегро маркет и картичката ја добивате веднаш за користење.
 • Монтенегро Клуб картичката е бесплатна за сите наши потрошувачи. За дополнителни детали и прашања контактирајте нé www.e-montenegro.mk.

 

(комерцијална објава)

Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 4 недели

Обновени се податоците: Проверете дали сте добитник на финансиска помош од 6.000 денари

Гостиварпред 4 недели

Надминат проблемот на „купувај домашно“ приговори може да поднесуваат и граѓаните на Општина Гостивар

Гостиварпред 3 недели

Поставена спомен плоча во чест на полицаецот Ѓурчиновски кој загина во несреќа на патот Гостивар-Тетово

Македонијапред 4 недели

Во тек е исплата на финансиска помош од 100 евра, приговорите се разгледуваат

Гостиварпред 4 недели

На „купувам домашно“ нема опција за приговор за граѓани на Гостивар

Гостиварпред 5 дена

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 3 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 1 недела

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!