Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

НОВО: Монтенегро клуб – секогаш повеќе!

Објавено

на

Кои поволности ви ги нуди Монтенегро Клубот?

Монтенегро Клуб претставува програма за лојалност на Монтенегро Маркети, чија цел е да им овозможи на нашите потрошувачи да добиваат повеќе при секое купување. Преку Монтенегро клуб картичката имате можност за остварување на дополнителни поени при купувањето, како и на искористување на попуст на целата сметка при сите наредни посети во Монтенегро Маркети.

Како функционира Монтенегро клуб?

Монтенегро Клуб, новата и подобрена програмата за лојалност на Монтенегро Маркети,  Ве наградува со BONUS поени при секое купување на обележаните производи на полица. Поволностите на Монтенегро Клуб лојалната програма можете лесно да ги користите на следниот начин:

 • Одберете и купете производи кои се означени со BONUS поени ознаката
 • Прикажете ја Монтенегро Клуб картичката на каса за да добиете BONUS поени
 • Вашите BONUS поени може да ги искористите при следните ваши купувања, како попуст на сметка во секој Монтенегро Маркет

Што се BONUS поените?

BONUS поените претставуваат основен дел во нашата програма за лојалност:

 • Производите со BONUS поените се означени на самата полица во нашиот маркет, во тековните летоци со акции и на нашата Facebook и. Instagram фан страна.
 • При купување на овие производи, имате можност да добиете BONUS поени. За да добиете BONUS поени, се што треба е да ја прикажете вашата Монтенегро Клуб картичка на каса во било кој Монтенегро Маркет.
 • Математиката е едноставна – 1 BONUS поен е еднаков на 1 денар. Лесно за конвертирање и лесно за паметење!
 • BONUS поените се зачувуваат на вашата Монтенегро Клуб картичка. Поените кои се наоѓаат на картичката можете да ги конвертирате во попуст при наредното купување. На пример, доколку имате 100 BONUS поени, тогаш можете да ги конвертирате во 100 денари попуст на целата ваша сметка.
 • Моменталната состојба на Вашите BONUS поени можете да ја проверите на каса во било кој од нашите Монтенегро Маркети или на дното на секоја фискална сметка каде е употребена вашата BONUS картичка
 • Вашите BONUS поени акумулирани во текот на годината треба да ги искористите до 31.12 истата година.

Како да станам член на Монтенегро клубот?

Новата Монтенегро BONUS програма важи за сите веќе постоечки и активни Монтенегро КЛУБ картички:

 • Доколку сте постоечки корисник, тогаш веќе сте дел од новите поволности кои ги нуди Монтенегро Клубот и за да добивате BONUS поени, се што треба е да ја прикажете вашата постоечка картичка при купувањето.
 • Доколку не сте, а сакате да станете член на Монтенегро Клуб, аплицирајте на нашите каси во секој Монтенегро маркет и картичката ја добивате веднаш за користење.
 • Монтенегро Клуб картичката е бесплатна за сите наши потрошувачи. За дополнителни детали и прашања контактирајте нé www.e-montenegro.mk.

 

(комерцијална објава)

Остави коментар

Leave a Reply

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување:

ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

Дали користите PayPal?

Advertisement
Македонијапред 5 минути

Армијата одбележува 30 години постоење

Вестипред 43 минути

Портокалово ниво на опасност, денеска и утре тропски температури

Македонијапред 12 часа

Битиќи: Леб ќе има по пристојни цени, можно е активирање на стоковните резерви

Мевмед Џафери, Маврово и Ростуше, ВМРО-ДПМНЕ, mevmed
Локални избори 2022пред 14 часа

Интервју со Мевмед Џафери, кандидат за градоначалник на Маврово и Ростуше од ВМРО ДПМНЕ

Медат Куртовски, Маврово и Ростуше, СДСМ
Локални избори 2022пред 15 часа

Интервју со Медат Куртовски, кандидат за градоначалник на Маврово и Ростуше од СДСМ

Македонијапред 16 часа

Утре и задутре трудниците и постарите да се ослободат од работа

Вестипред 18 часа

КФОР го зголеми присуството и патролирањето на косовско-српската граница

Гостиварпред 19 часа

Црковните старопечатени книги од Лазарополе подарени на Бигорски

Гостиварпред 20 часа

Немаат гајле, седнуваат зад волан без возачка – Над 410 казни во Гостивар за седум месеци

Македонијапред 20 часа

Спасовски: Од 1 јануари државјанство во електронска форма и барање за пасош и лична карта по електронски пат

Гостиварпред 21 час

Нарушен јавен ред и мир ноќеска пред локал во Гостивар

Локални избори 2022пред 22 часа

Интервјуа со кандидатите за градоначалник на Маврово и Ростуше на Gostivarpress.mk

Гостиварпред 23 часа

Таравари: За излез од неизлезот – Техничка влада!

Што, како, каде?!пред 6 дена

Неверојатни цени само за Вас! – Нов Ултра леток на Ултра Маркети

Што, како, каде?!пред 2 недели

Нова акција со СУПЕР НИСКИ ЦЕНИ во Монтенегро Маркети

Гостиварпред 2 недели

Од денес до недела Галичник филм фестивал

Македонијапред 1 недела

Во автобус кој се обраќал на линија Пореч-Гостивар запленето злато вредно над 600 илјади евра

Гостиварпред 1 недела

Гостивар: Лажно се претставувале како службени лица, со намера да и наштетат на верската заедница

Локални избори 2022пред 2 недели

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ со порака до жителите на Маврово и Ростуше: На нашата општина му треба будење и домаќинско работење

Вестипред 2 недели

Путин: Европа треба да и се заблагодари на Турција

Гостиварпред 2 недели

Седум повредени лица во сообраќајка на автопатот Гостивар-Тетово

Гостиварпред 2 недели

Викенд временска прогноза

Вестипред 1 недела

Загина возач на магистралниот пат Кичево – Гостивар

Вестипред 2 недели

Инфлацијата во Турција достигна речиси 80%

Гостиварпред 2 недели

Приведени тројца гостиварци заради физички напад

Гостиварпред 1 недела

Во Требиште нарушен јавниот ред и мир со физички напад врз две лица

Гостиварпред 3 дена

Завршен настан од Летната школа во Гостивар – Среќни деца, задоволни ментори

Гостиварпред 2 недели

Свеченост по повод празникот Илинден во Гостивар

Гостиварпред 1 месец

Во Галичник ечеа македонски песни во чест на 1 век од раѓањето на Сариевски (Галерија)

Гостиварпред 1 месец

Отворен нов маркет на МОНТЕНЕГРО во Гостивар! Голема акција на дел од понудата

Гостиварпред 2 месеци

Пазар Гостивар: Поевтинети зеленчукот и овошјето, понудата богата и примамлива

Гостиварпред 3 месеци

Весели, разиграни дечиња на приредбата „Збогум градинке“ во Гостивар

Спортпред 3 месеци

Леуново достоен домаќин на првата теренска трка со пречки: Адреналин, забава, невреме, натпреварувачки дух!

Спортпред 3 месеци

МЗТ Скопје без проблеми во празната Младост против Гостивар 72-85

Спортпред 3 месеци

Пелистер славеше во празна сала со само „пет на пет“ против КК Гостивар

Вестипред 3 месеци

Наместо спортска игра, тотален хаос на натпреварот КК Гостивар-Пелистер

Спортпред 3 месеци

КК Гостивар го „стопи“ и Еуроникел 78-70

Гостиварпред 3 месеци

Концерт на гимназијата во Гостивар за успех на матурантите и добредојде на полуматурантите

Гостиварпред 4 месеци

Велигден 2022 во Гостивар: Сплотени со радост во срцата, Христос Воскресе-Навистина Воскресе!

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена