Поврзи се со нас

Македонија

Оглас за 20 вработувања во Инспекторатот за земјоделство

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 20 државни службеници во Државниот инспекторат за земјоделство.

Отворени се различни работни позиции за инспектори, референти, соработници, советници во повеќе сектори. Месечните плати, зависно работното место  се движат од околу 14 до 30 илјади денари.

Огласот е објавен на 18-ти јануари, а краен рок за поднесување на пријави е 1-ви февруари.

Сите детали на следниот  ЛИНК

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!