fbpx
Поврзи се со нас

Македонија

Оглас за 20 вработувања во Инспекторатот за земјоделство

Објавено

на

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 20 државни службеници во Државниот инспекторат за земјоделство.

Отворени се различни работни позиции за инспектори, референти, соработници, советници во повеќе сектори. Месечните плати, зависно работното место  се движат од околу 14 до 30 илјади денари.

Огласот е објавен на 18-ти јануари, а краен рок за поднесување на пријави е 1-ви февруари.

Сите детали на следниот  ЛИНК

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!