fbpx
Поврзи се со нас

Македонија

Оглас за 20 вработувања во Министерството за финансии

Објавено

на

Агенцијата за администрација деновиве објави два огласи за вкупно 20 работни места во Министерството за финансии. Позициите се различни, се бараат службеници за буџетско работење, сметководствени работи, финансиска инспекција, како и државни советници за односи со јавност и за прашања од финансискиот систем, преведувачи и други.

Месечните плати се движат од 22.000 до 38.600 денари, зависно работното место.

Детално за условите, начинот на пријавување и рокот може да се информирате на следните линкови:

Оглас 1

Оглас 2

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!